Prodhues profesional OEM / ODM që nga viti 2013

Zhongshan Chuliuxiang Catering Equipment Co, Ltd

Ne (CLUX) themeluar në vitin 2013, është një kompani prodhuese dhe eksportuese me përvojë, e cila ndodhet në Guangdong, China.

CLUX e specializuar në skarë me gaz Barbecue, skarë me qymyr, tenxhere me gaz, skarë elektrike, pajisje komerciale kuzhine, me makina të përparuara dhe një burim të mirë të furnizimit. CLUX janë në gjendje të krijojnë porosi të personalizuara në një kohë të arsyeshme.CLUX është partneri juaj i besueshëm, gjithmonë do t'i përmbahet konceptit të cilësisë së parë, së pari shërbimit, çmimit të arsyeshëm dhe dorëzimit në kohë.

Deri më tani, ne kemi krijuar marrëdhënie të qëndrueshme, të besueshme dhe afatgjata të biznesit me shumë klientë nga Vietnami, Indonezia, Tailanda, Kanada, Shtetet e Bashkuara, etj. 

Tonë produktet

3 In 1 breakfast toaster oven

3 në 1 dolli mëngjesi ...

Stainless steel mini gas grill

Mini çelik inox g ...

3 burner gas grill

3 skarë me gaz për ndezje

Mini toaster electric oven

Mini dolli elektrik ...

Mini 10L electric oven

Furre elektrike Mini 10L

Gas Hob 2 Burners table top/built in

Pllaka gazi 2 Burners tabl ...

Trolley gas grill

Skarë me gaz karrocë

Commercial 6 burner gas grills

Komerciale 6 ndezjes ga ...

Rekomanduar së fundmi

application

Skarë e mbrojtur

>>

Skarë e mbrojtur

Zonë e madhe në skarë. Grill BBQ Portable për Camping. Grill gazi pa tym dhe më i sigurt. Rezistencë në temperaturë të lartë. Mjeti i nevojshëm në natyrë.
application

BBQ Grill

>>

BBQ Grill

Zonë e madhe në skarë Projektimi i ndezësit të trashur të përforcuar. Grill gazi pa tym dhe më i sigurt. Asnjë deformim, rezistoni ndaj korrozionit të kripës së vajit. Përdorni ndezësin infra të kuq.
application

Stufë me gaz

>>

Stufë me gaz

Pastrohet lehtë. Prodhimi ekstrem i nxehtësisë së lartë. Lidhjet prej bronzi të shkallës së lartë. Sobat dhe pllakat janë energji
application

Grill duhanpirësi

>>

Grill duhanpirësi

Duhanpirësi me qymyr të qëndrueshëm Gatesa gatimi prej çeliku të veshur me pllaka Këmbë metalike rezistente ndaj ndryshkut Termometër i mbyllur i kapakut

Tonë avantazh

 • With over 100 models and 1,500 square meter big factory
  Me mbi 100 modele dhe 1.500 metër katror fabrikë të madhe
 • Strong R&D ability with over 10 engineers.
  Aftësi e fortë R&D me mbi 10 inxhinierë.
 • Complete supporting advanced manipulator automatic production line.
  Linjë automatike e prodhimit automatik të manipuluesit të avancuar mbështetës.
 • 50+ honor certificates and product certification.
  50+ çertifikata nderi dhe çertifikim produkti.
 • Well-known third party  ISO, GS, etc qualified factory.
  Fabrika e njohur e palëve të treta të kualifikuar ISO, GS, etj.
 • Annual export volume reaches 1000+ containers.
  Vëllimi vjetor i eksportit arrin 1000+ kontejnerë.

CLUX Punëtori

 • Prerje me lazer CNC

 • Përkulja

 • Shtrihen

 • Vulosje

 • Saldimi

 • Lustrim

 • Montimi

 • QC

 • Paketimi

I shpejtë Citoj

Tonë Klientët

1
DAAWINDAAS.cdr
3
4
5
6